• 0532 666 63 92
  • info@antalyawebajans.com

Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı

Antalya Web Tasarım ekibimizin amacı, sizleri bir adım öteye taşımak, web sitesi olan herhangi bir kişi veya kurum olmak yerine, web sitesini bir iletişim ve ticaret aracı olarak kullanabilen bir kurum olmanızı sağlamaktır. 

Bu amaçla Antalya web tasarım firması olarak sizlere özenli tasarıma sahip, kullanımı kolay, en yeni teknolojilerle amacına uygun hazırlanmış, seo uyumlu, sağlam kodlama altyapısına sahip, tüm tarayıcılarda ve mobil cihazlarda sorunsuzca çalışabilen web siteleri hazırlamakta ve desteğini vermekteyiz.

Web Tasarım işerimizde Artılarımız ;

- Dinamik-içerik Yönetim Sistemi ile güçlendirilmiş bir internet sitesi 

- Tüm internet tarayıcıları ile uyumluluk-CrossBrowser sağlayan bir internet sitesi

- Güncel web ve internet tekonolojileri (HTML5/CSS3)ile oluşturulmuş bir internet sitesi

- Güçlü ve sağlam SEO altyapısına sahip bir internet sitesi

- Özgün arayüz tasarımı ve Kullanıcı dostu bir internet sitesi

- Mobil uyumlu (Responsive) bir internet sitesi

- Güçlü ve hızlı bir sunucu (hosting)'e sahip bir internet sitesi

Antalya Web Tasarım Ajansımızda, web siteniz sizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde özel olarak hazırlanır. Ziyaretçilerinizin web sitenizdeki deneyimleri geri dönüşlerini etkileyeceğinden, web sitenizde aradıkları bilgilere en hızlı yoldan ve kolayca ulaşmaları amaçlanır.Bizler Antalya Web Tasarım olarak, ziyaretçilerinizin potansiyel müşterilerinize dönüşmesi için web sitenizin tasarımı konusunda özenle çalışıyoruz. Web sitenizden olumlu geri dönüşler almanız ve memnuniyetiniz, çözüm ortağınız olarak bizim için de başarı anlamına gelmektedir. Bu doğrultuda web sitenizi kendi işimiz gibi benimsiyor ve önemsiyoruz. Çünkü Antalya Web Tasarım ailesi, bir takım olarak başarıyı ve memnun müşterilere sahip olmayı çok önemsiyoruz.

Antalya Web Tasarım ekibi, deneyimimizle web sitenizin hayata geçirilmesine katkıda bulunmak ve değerli referanslarımız arasında sizleri de görmek için sabırsızlanıyoruz. Tanışmak ve web sitenizin geleceğini tasarlamak için sizleri de ofisimize bir kahvemizi içmeye bekleriz.

Web Tasarım ve Yazılım Teknolojileri materyallerimiz ;

PHP 5.x ve PHP 7.x (OOP, MVC)

MySql, MSSQL v.b. veri tabanı programları

JavaScript, JQuery, Angular JS

CSS3, HTML5, Bootstrap