• 0532 666 63 92
  • info@antalyawebajans.com

Özel Proje Yazılımları

Özel Proje Yazılımları

Antalya Web Dizayn

Günümüzde web sitesi tasarlamak, gelişen teknolojiler sayesinde oldukça basit hale geldi. Ancak doğru dizayn edilmiş bir web sitesi oluşturmak ciddi bir bilgi ve tecrübe gerektiriyor. Doğru dizayn edilmiş diyoruz çünkü bir web sitesini değerli kılan görsel olarak güzel olmasında ziyade, sizi ve ürün ya da hizmetlerinizi doğru anlatmasıdır. Siteniz görsel olarak ne kadar güzel olursa olsun, bir ürün ya da hizmet arayan potansiyel müşterileriniz sitenize geldiğinde aradığı bilgilere kolay ulaşamıyorsa, siteniz çok fazla ilgisini çekmeyecektir. Dolayısıyla müşterilerinizin neleri merak ettiklerini iyi analiz etmeli, ürün ve hizmetlerinizi anlatırken bu detayları göz önünde bulundurarak onlara aradıkları bilgileri doğru aktarmalısınız. İleride daha detaylı olarak anlatacağımız Seo ya uygun bir web sitenizin olması size büyük reklam bütçeleri ayırmak zorunda kalmadan pazarlama yapma imkanı sunacaktır.

Antalya Web Ajans olarak bugüne kadar yüzlerce web sitesini internet ortamına kazandırmış ekibimizle size bu konuda hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız.

Web Site Analizi

Doğru dizayn edilmiş bir web sitesi hazırlayabilmek için en önemli aşama analiz aşamasıdır. Ürün veya hizmetleriniz kimlere hitap ediyor? İşte cevaplanması en hayati olan soru bu. Hitap ettiğiniz potansiyel müşteri grubunu bularak onların meraklarını araştırmalı, satın alma yapmaları için neler gerekiyor sorusuna doğru yanıtlar bulmalı ve ürünlerinizi bu sorulara yanıt verecek şekilde anlatmalısınız.

Bir örnek vermek gerekirse;

Endüstriyel mutfak tezgâhları satışı yapan bir firmanız varsa, müşterileriniz hammaddenizin üretim süreçlerinden ziyade, yapıldığı malzemenin ömrü, ürünün nakliye ve montaj süreçleri, garanti süresi gibi konuları merak edeceklerdir. Dolayısıyla sizde bu sorulara yanıt bulacağı bir site tasarladığınızda daha çok ilgi çekecek ve bu ilgi satışa dönüşecektir.

Antalya Web Dizayn ekibimiz bir site hazırlamaya başlamadan önce ürün ve hizmetlerinizi, sektörünüzü ve potansiyel müşterilerinizi detaylı olarak analiz eder.

Web Tasarım ve Dizayn

Antalya Web Dizayn ekibimiz bu analiz sonucunda edindikleri bilgileri, tasarım yetenekleri ile birleştirerek ortaya mükemmel sonuçlar çıkarırlar. Görsel öğeleri, en ince detayına kadar muhteşem özelliklerde tasarlayarak kolay gezilebilir ve olabildiğince çok bilgi içeren taslaklar hazırlarlar. Taslak hazırlarken birçok farklı alternatifi bir araya getirerek sizin beğeninize sunarlar. Bu taslakların tamamı özgün olup, ilk defa sizin web sitenizde kullanılacak olan içeriklerden oluşur. Bu noktadan sonra sizin seçeceğiniz ve tamamen size özgün taslak üzerinde çalışmalarını tamamlayıp sitenizi yayına alırlar. Bu noktadan sonra site tekrar beğeninize sunularak isteyeceğiniz değişiklikler tamamlanır.

Antalya Web Site Raporlama

Bu noktada birçok web sitesi sahibinin yapmış olduğu bir hataya değineceğimiz gerekecek. Asla unutulmamalıdır ki Web Siteleri yaşayan varlıklardır. Dolayısıyla bakımları düzenli olarak yapılmalı, amacına uygunluğu gözden geçirilmeli ve düzenli olarak güncellenmelidir. İşte tam bu noktada Web Site Raporlama devreye girmektedir. Web Dizayn Ekibimizin işi sanılanın aksine siteyi yayına almakla bitmemektedir. Ekibimiz yayına aldıkları web sitesini düzenli olarak raporlarlar. Bu raporlar, sayfaların tek tek ziyaretçi adetleri, sektördeki potansiyel müşteri sayısı, bu potansiyel müşterilerin ne kadarına hitap edilebildiği, sitenizde hangi anahtar kelimelerin kullanıldığı, sitenizi ziyaret eden kullanıcıların hangi kanallar üzerinden sayfanıza geldiği konularında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Antalya Web Site Güncelleme

Antalya Web Dizayn Ekibimizin size sunmuş olduğu bu raporlar sayesinde yeni reklam kampanyaları oluşturabilir, yeni pazarlama faaliyetlerinde bulunabilir ve sitenize daha çok potansiyel müşteri çekebilirsiniz. İşte tam da bu noktada Web Site Güncelleme hizmetimiz devreye girmektedir. Ürün veya hizmetlerinizde yaşanabilecek olası güncellemelerin yanı sıra, yukarıda bahsettiğimiz konularda da istediğiniz güncellemeler ekibimiz tarafından size sunulacaktır.