• 0532 666 63 92
  • info@antalyawebajans.com

Antalya'da Seo Yaptırmak İstiyorsunuz

Antalya'da Seo Yaptırmak İstiyorsunuz

Antalya Seo Danışmanlığı süreçleri

SEO, açılımı itibariyle Seach Engine Optimization anlamına gelmektedir. Kabaca, arama motorlarının Web Sitenizi arama sonuçlarında üst sıralarda çıkarması için gerekli çalışmalar bütünüdür. Bi düşünsenize, kapı imalatı yapan bir şirketiniz var ve Google, arama motoruna Çelik Kapı yazan bir müşteri için sizin Web Sitenizi ilk sonuç olarak karşısına çıkarıyor. Bunun şirketinizin getireceği katma değeri bir düşünün! Evet hayal gibi, ancak bu sonuca ulaşmak anlatmaktan çok daha zor ve Google nin da dediği gibi  hiç kimse bunu garanti edemez. Fakat bu çalışmalar doğru yapıldığı durumda çok ciddi faydalar sağlıyor.

Seo bir uygulamadan çok, zamana yayılarak doğru kurgulanması gereken bir süreç aslında. Bu süreçte doğru teknikler uygulanırsa mutlaka gelişme kaydedilebiliyor. Gelişmeden kasıt ise arama motorlarında Web Sitenizin daha üst, sıralarda çıkması elbette.

Yanlış teknikler uygulandığında ise işletmenize geri dönüşü mümkün olmayan zararlar verebiliyor. Örneğin yaptığınız yanlış uygulamalar Web sitenizin arama motorları tarafından göz ardı edilmesine sebep olabiliyor ki, bu da bir Web Sitesinin başına gelebilecek en büyük kâbus olsa gerek.

Antalya Web Ajans olarak, Seo süreçlerinde uzman kadromuzla işletmenize kazanç sağlamaktan mutluluk duyacağız.

SEO Analizi

Seo konusunda tamamı profesyonellerden oluşan ekibimiz öncelikle sektörünüzü ve Web Sitenizi analiz ederek ücretsiz bir rapor hazırlar. Hazırlanan raporlar potansiyel müşterilerinizin hangi aramaları yaptığını, sitenizin bu aramalar için hangi pozisyonda bulunduğunu, bu pozisyonları geliştirmek için hangi çalışmaların yapılabileceğini ve bu çalışmaların ne gibi katma değerler sağlayabileceğini içerir.

SEO Uygulama

Yapılan analizler sonucunda bütün Seo teknikleri siteniz için uygulanmaya başlar. Google bir arama sonucunu kullanıcının önüne getirirken yaklaşık olarak 200 adet kriteri göz önünde bulundurur. Dolayısıyla bu açıdan bakıldığında Seo aslında çok zor ve uzun zaman alan bir süreçtir. Tüm bu süreç, Seo ekibimiz tarafından, siz hiçbir detayla uğraşmadan sürdürülür. Sonuçları ilk aydan itibaren görülmeye başlayan bu sürecin etkilerinin tam olarak görülmesi yaklaşık olarak 4 ay sürer.

Seo Raporlama ve Güncelleme

Seo çalışmalarının sonuçlarının görülmesi 4 ay sürmekle birlikte, süreç hiçbir zaman sonlanmaz. Seo sürekli olarak izlenmesi ve korunması gereken bir süreçtir. Dolayısıyla Seo Uzmanı ekibimiz, düzenli olarak Web Sitenizi Seo açısından raporlar ve günceller. Raporlar periyodik olarak sizinle paylaşılır ve yapılan güncellemelerle ilgili sürekli bilgilendirilirsiniz.