• 0532 666 63 92
  • info@antalyawebajans.com

Google Adwords Reklam Danışmanlığı

Google Adwords Reklam Danışmanlığı

Google Adwords

Google Adwords günümüz dünyasında sonuca en çok odaklanan reklam aracıdır. Adwords aracılığı ile ürün yada hizmetlerinize odaklanmış potansiyel alıcalara anında ve direkt olarak ulaşma imkanına kavuşursunuz. Örneğin evcil hayvan ürünleri satan bir mağazanız varsa arama motoruna kedi kumu yazan bir potansiyel alıcıya ilk 5 sıradan birinde gösterilmeniz garantidir. Üstelik bu potansiyel alıcı reklamınızı tıklayıp sitenize ulaştığında ücretlendirilirsiniz.

Adwords ün özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Daha önce ürünlerinizi aramış veya satın almış müşterilerinize yeni kampanyalarınızı duyurabilir yada belli konularda araştırmalar yapan potansiyel alıcılara ulaşabilirsiniz.

Google Adwords sağladığı bütün bu faydaların yanında dikkatli ve profesyonel olarak yürütülmesi geçen bir süreçtir. Anahtar kelimelerin doğru seçilmemesi, hedef kitlelerin yanlış belirlenmesi gibi durumlar ciddi para ve zaman kayıplarına yol açabilmektedir. Örneğin biraz önceki örnekte, kum kelimesi için bir kampanya düzenlerseniz, aslında kedi kumu aramayan birçok kullanıcı içinde ödeme yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Sizde eğer profesyonel bir ekipten Google Adwords hizmeti almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin.

Google Adwords Analizi

Bizimle iletişime geçtiğinizde sizin için ücretsiz bir analiz çalışması yapacağız. Bu analizleri yaparken ürün ve hizmetlerinizi detaylı olarak inceleyerek, sektörünüz, rakipleriniz, rakiplerinizin yapmış oldukları kampanyalar hakkında sizi bilgilendireceğiz. Hangi anahtar kelimeler potansiyel müşterilerinizi size çekebilir, hangileri için rekabet durumu nedir size sunacağız. Ve en önemlisi, ne kadar bütçe ile ne kadar potansiyel alıcıyı sizinle buluşturabileceğimizin çok alternatifli bir raporunu hazırlayacağız.

Google Adwords Uygulama

Hazırladığımız raporlar aracılığı ile size en uygun bütçeyi belirledikten sonra, tamamen sizin alacağınız kararlar ve belirlediğiniz bütçeler doğrultusunda reklam kampanyalarınızı uygulamaya koyulacağız. Bu işlem, Google Adwords 7/24 çalışan bir sistem olduğu için dikkatle incelenmesi ve uygulanması gereken bir süreçtir. Uygulama başladıktan sonra dikkatle takip edilmesi, gerekli değişikliklerin yapılması ve bütçenin doğru yönetilmesi için hayati öneme sahiptir.

Google Adwords Raporlama

Google Adwords ile yapmış olduğunuz kampanyaların işletmenize sağladığı katkıları net olarak belirleyebilmeniz için, istediğiniz periyodlarda raporlar sunarak sonucu daha net görmenizi sağlayacağız.