• 0532 666 63 92
  • info@antalyawebajans.com

Seo konusunda ince fikirler

Seo konusunda ince fikirler

Antalya web tasarım seo bilgi.

Kurumsal SEO Ve Kanallar Arası Performans

Kurumsal SEO Ve Kanallar Arası Performans ; Güçlü bir web sitesi, çoğu şirket için can damarıdır. Katılımcı Jim Yu akıllı SEO içeriği, sosyal gündemler ve yeni teknolojileri  kullanmanızı öneriyor .

Kurumsal SEO Ve Kanallar Arası Performans ; 2018’de giderek daha fazla kurumsal marka pazarlama teknolojisi yığını oluşturmaya başlıyor.

Buna paralel olarak geçen bir yılda içeriğin ve arama motoru optimizasyonunun (SEO) önemsenmesine tanık olduk. Akıllı pazarlamacılar kurumsal seo ve kanallar arası performans adı altında , organik kanalın çok ötesinde pazarlama avantajları sağlamak için bu eğilimleri kullanıyor ve entegre pazarlama çerçeveleri oluşturuyor. Bu akıllı SEO ve içerik çerçevelerinin ilk uygulayıcıları, ücretli arama, e-posta ve sosyal medya kampanyalarında optimize edilmiş içeriği başarıyla uyguluyor ve çapraz kanal performansını artırmak için SEO içerikleri kullanıyor.

Pek çok kurumsal marka hala düzenli içeriğini arama motoru sonuç sayfalarında (SERP’ler) organik listelerde görünür kılmak için mücadele etmektedir. Pazarlamacılar için temel zorluk bugün, “içerik tıkanıklığı” olarak adlandırabiliriz. Bunlar; makaleler, blog yayınları, sosyal yayınlar, e-postalar, videolar, sözlükler ve müşterilerin çevrim içi dikkatini çekmek için yarışan diğer içerik türleridir.

Organik Arama Başarısı

Akıllı ve akıllı içerik çerçeveleri oluşturmak, hızlı bir şerit gibi bir şey getiriyor. SEO ve mobil uyumlu en iyi uygulamaları, SERP’lerin üst kısmına daha hızlı erişebilmesi içindir. Yayınlandığı andan itibaren içeriğe dönüştürür ve güçlü organik arama başarısı sunar.

Akıllı içerik, iki disiplinin en iyi kombinasyonudur: SEO ve içerik. Bu, yalnızca bir kanal için değil, tüm kanallar için optimize edilmiş içeriktir.

Akıllı içerik keşfedilebilir ve kolaylıkla bulunabilir, oluşturulma noktasından optimize edilmiş ve birden fazla kanalda etkinleştirilmeye hazır durumdadır.

Daha fazla marka, akıllı içeriğe sahip arttırılmış bir pazarlama yığını benimsediğinden, çerçeve aynı zamanda birden fazla dijital kanal üzerinden içeriği etkinleştirmek, demlemek ve entegre etmek için yollar da sağladığını açıkça belli ediyor.

Bu nedenle sıklıkla organik, içerik ve yapay zeka (AI) ilk platformlarını merkezi yığın teknolojileri olarak adlandırıyorum .

Bu pazarlama kanallarının tamamında içerik başarısının anahtarı, büyük ölçüde, belirli müşteri niyetini tanımlama yeteneğidir. İçerik parçaları, aşağıdan aşağıya doğru marka mesajları için bir platform olarak ve belirli müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak hedeflenen ve doğrudan tepki olarak daha az geliştirilir.

Ve bu içerik herhangi bir doğrudan yanıt kampanyasında iyi performans gösterme eğilimindedir. Birkaç “akıllı” örneğe göz atalım. 

Seo hakkında daha çok bilgi için Antalya web tasarım sitemizde bulunan blog kısmına göz atınız.