• 0532 666 63 92
  • info@antalyawebajans.com

Web Tasarım Nedir ?

Web Tasarım Nedir ?

Antalya ' da İnternet sitesi

Web Sitesi :  kişisel veya Ticari alarak bir şahıs ya da işletmenin  tanıtımı , vizyonu , misyonu , sektörü , faaliyetleri ve becerilerinin internet ağında tanıtıldığı  online yapıdır.

Antalya ' da Web Tasarım

İnternet ( web ) sitesinin tasarımının seçilmesi, kodlanması ve hazır hale getirilmesi de web tasarımı olarak ifade edilebilir.

Yazılar , resimler ve videolar gibi tüm medya araçlarının kullanılarak sayfaların birleştirilmesiyle internet ( web ) sitesi tamamlanmış bir ürün haline gelir.

Antalya ' da Web Sitesi Neden Gereklidir ?

Çağımızda en temel iletişim ve medya aracı artık internettir.Bunu analiz eden ticari işletmeler , internetin ne kadar etkili bir reklam ve ve bilinirlik aracacı olduğunu göz önünde bulundurarak web sitesi ve tasarım-tanıtım projelerine daha da önem vermeye başladılar.İnsanların her anlamda ilk başvuru kaynağının Online web dünyası olduğu gerçeğiyle beraber , artık eski dönem rekabet ve satış yöntemleri de değişmeye başlamaktadır.

İnternet sayfalarıyla şirketler ,ürünlerini - hizmetlerini , resimlerini, videolarını dünyayla paylaşabiliyor ,müşteri adaylarına 7/24 tanıtım yapabiliyor ve çok hızlı iletişime geçebiliyorlar.

İnternet sitelerinin bir diğer faydası da , online dükkan-işyeri-mağaza görevi görüyor olmalarıdır. 

Şirketler online olarak ürünlerinin satışını web sayfalarından gerçekleştirebilmektedirler.

(E-Ticaret konusu ile ilgili diğer blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.)

Antalya ' da Web sitesinin Faydaları ve katkıları Nedir ?

İnternet dünyasında yerini almayan şirketlerin , rekabette geride kaldığı gerçeğinden hareketle , acil olarak kurumsal bir web sitesi yaptırmanız gerekmektedir.Antalya Web Tasarım ailesi olarak sizlere bu hizmeti güçlü referans ağımızla vermek isteriz.Alacağınız profesyonel internet-web tasarım hizmetiyle,

a- Şirketinize yepyeni bir vizyon ve imaj kazandırırsınız,

b- Şirketinizle ilgili tüm duyuru-haber-kampanya ve içerik paylaşımlarını anlık olarak müşterilerinize/müşteri adaylarınıza iletirsiniz.

c- Şirketinizin basılı reklam ve ilan maliyetlerini minumuma düşürürsünüz.

d- Sektörde rekabet şansınız-kaliteniz artar ve tüm dünyaya online olarak mesafe ayırımı gözetmeksizin ulaşırsınız.

( Bu konuyla ilgili detaylı bilgiyi diğer blog konularımızda inceleyebilirsiniz.)

e- Hiçbir yatırım maliyeti ( kira -elektirik v.s. ) olmadan , online ve 7/24 hizmet veren bir işyeri sahibi olursunuz.Bunun en büyük faydasını yükselen satış ve pazarlama hacminizle hissedersiniz.-

f- İnternet arama motorlarında (google,yandex gibi) şirketiniz rahatlıkla bulunur ve ziyaretçilerin size ulaşması daha hızlı ve kolay olur.

g- Müşterilerinizin gözünde imajınız ve güveniniz artar.