Web Tasarım Nedir ?

19 Haziran 2017  

 Web Tasarım Nedir ?

Antalya ' da İnternet sitesi


Web Sitesi :  kişisel veya Ticari alarak bir şahıs ya da işletmenin  tanıtımı , vizyonu , misyonu , sektörü , faaliyetleri ve becerilerinin internet ağında tanıtıldığı  online yapıdır.

Antalya ' da Web Tasarım


İnternet ( web ) sitesinin tasarımının seçilmesi, kodlanması ve hazır hale getirilmesi de web tasarımı olarak ifade edilebilir.

Yazılar , resimler ve videolar gibi tüm medya araçlarının kullanılarak sayfaların birleştirilmesiyle internet ( web ) sitesi tamamlanmış bir ürün haline gelir.


Antalya ' da Web Sitesi Neden Gereklidir ?


Çağımızda en temel iletişim ve medya aracı artık internettir.Bunu analiz eden ticari işletmeler , internetin ne kadar etkili bir reklam ve ve bilinirlik aracacı olduğunu göz önünde bulundurarak web sitesi ve tasarım-tanıtım projelerine daha da önem vermeye başladılar.İnsanların her anlamda ilk başvuru kaynağının Online web dünyası olduğu gerçeğiyle beraber , artık eski dönem rekabet ve satış yöntemleri de değişmeye başlamaktadır.


İnternet sayfalarıyla şirketler ,ürünlerini - hizmetlerini , resimlerini, videolarını dünyayla paylaşabiliyor ,müşteri adaylarına 7/24 tanıtım yapabiliyor ve çok hızlı iletişime geçebiliyorlar.


İnternet sitelerinin bir diğer faydası da , online dükkan-işyeri-mağaza görevi görüyor olmalarıdır. 

Şirketler online olarak ürünlerinin satışını web sayfalarından gerçekleştirebilmektedirler.

(E-Ticaret konusu ile ilgili diğer blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.)


Antalya ' da Web sitesinin Faydaları ve katkıları Nedir ?


İnternet dünyasında yerini almayan şirketlerin , rekabette geride kaldığı gerçeğinden hareketle , acil olarak kurumsal bir web sitesi yaptırmanız gerekmektedir.Antalya Web Tasarım ailesi olarak sizlere bu hizmeti güçlü referans ağımızla vermek isteriz.Alacağınız profesyonel internet-web tasarım hizmetiyle,


a- Şirketinize yepyeni bir vizyon ve imaj kazandırırsınız,

b- Şirketinizle ilgili tüm duyuru-haber-kampanya ve içerik paylaşımlarını anlık olarak müşterilerinize/müşteri adaylarınıza iletirsiniz.

c- Şirketinizin basılı reklam ve ilan maliyetlerini minumuma düşürürsünüz.

d- Sektörde rekabet şansınız-kaliteniz artar ve tüm dünyaya online olarak mesafe ayırımı gözetmeksizin ulaşırsınız.

( Bu konuyla ilgili detaylı bilgiyi diğer blog konularımızda inceleyebilirsiniz.)

e- Hiçbir yatırım maliyeti ( kira -elektirik v.s. ) olmadan , online ve 7/24 hizmet veren bir işyeri sahibi olursunuz.Bunun en büyük faydasını yükselen satış ve pazarlama hacminizle hissedersiniz.

f- İnternet arama motorlarında (google,yandex gibi) şirketiniz rahatlıkla bulunur ve ziyaretçilerin size ulaşması daha hızlı ve kolay olur.

g- Müşterilerinizin gözünde imajınız ve güveniniz artar.Etiketler:

GÖNDERİYİ PAYLAŞ


Antalya Web Tasarım | Antalya Seo | Web Yazılımı | 0532 666 63 92

İletişim Bilgileri


Zerdalilik Mah. Burhanettin Onat Cad. Ortaklar Apt. No:64 D:7 Muratpaşa / ANTALYA
Telefon: 0532 666 63 92 | info@antalyawebajans.com