En iyi Backlink Sitesi

15 Haziran 2017  

 En iyi Backlink Sitesi

Seo için kullanabileceğiniz en iyi backlink kaynakları


Günümüzde Web sitesi olmayan var mı diye sorsak herhalde bize gülerler. Eskiden bir web sitesi yaptırmak işin ilk ve son adımı gibi bir şeydi. Google'ın arama motoru olarak tahta çıkmasından sonra web sitesi yaptırmak ilk ve en basit adım oldu. Sonrasında web sitenizin google 1.sayfada çıkması herşeyden önemli hale geldi. Ve bu birinci sayfa rüyasının adı da herkesin bildiği gibi SEO !
Antalya web Tasarım firmaları ve biz Antalya Web Ajans ekibinin de en sık aldığı taleplerden birisi , elbette yaptıracağımız web sitesi birinci sayfaya nasıl çıkar sorusuyla başlıyor. Bugün sizlere , web siteniz için ücretsiz olarak ve basit bir şekilde backlink kaynağı olarak kullanabileceğiniz bazı imkanlardan bahsetmek istiyoruz. Tabi öncelikle cevaplamamız gereken bir soru var.

Backlink Nedir ?

Backlink kısaca , web  sitenizin , değişik ve farklı web sitelerinden alacağı her türlü bağlantıya verilen isimdir. Alınan bu bağlantılar web sitenize  dış bağlantı ve referans olur. Google  böyle bağlantıları dikkate alır. Mesela bir işe girmek için iş başvurusunda bulunduğunuzda cv de gösterdiğiniz referanslarının güçlü olması ne ise , backlinkde odur. Referanslarınız güçlü ve itibarı yüksekse işi almanız muhtemeldir. Peki gösterdiğiniz referanslar kötü ve itibarsız ise ! 
İşte bu durumda gösterdiğiniz referansların size hiçbir faydası olmayacağı gibi , muhtemelen zarar görürsünüz. Bu Gogle içinde aynen böyledir tabir yerindeyse. Google ve diğer arama motorları öncelikle bu  bağlantıların gücüne ve itibarına bakar. İtibarı yüksek değerli  bağlantısı olan web sitelerini hızlı bir şekilde yukarılara taşır. 
Backlink hakkında daha fazla bilgiye Buradan bakabilirsiniz.

İşte Hazine Gibi Ücretsiz Backlink Alabileceğiniz Kaynaklar

1- facebook com
2- linkedin com
3- tumblr com
4- twitter com
5- youtube com
7- blogger com
8- scoop-it
9- slideshare net
10- wordpress com
11- plus google com
12- disqus com
13- pinterest com
14- flickr com
15- vimeo com
16- delicious com
17- stumbleupon com
18- instagram com
19- quora com
20- friendfeed com

Antalya Web Tasarım editörlerinin bu makalede sizlerle paylaştığı bu kaynaklara mutlaka üye olmalı ve paylaşımlarda bulunmalı imzanızı atmalısınız. Bu yazımızı dikkate alan ve sabırla uygulayanlar , çok kısa sürelerde başarıya kavuşacaktır. Unutmayın ki Google her zaman kullanıcı deneyimine göre hareket eder ve kaliteli web sitelerini hiç bir zaman görmezlikten gelmez.

Etiketler: En iyi Backlink Sitesi, en iyi backlink kaynakları, antalya seo, antalya web tasarım

GÖNDERİYİ PAYLAŞ


Antalya Web Tasarım | Antalya Seo | Web Yazılımı | 0532 666 63 92

İletişim Bilgileri


Zerdalilik Mah. Burhanettin Onat Cad. Ortaklar Apt. No:64 D:7 Muratpaşa / ANTALYA
Telefon: 0532 666 63 92 | info@antalyawebajans.com