• 0532 666 63 92
  • info@antalyawebajans.com

Web Sitesinin Yapım aşamaları

Web Sitesinin Yapım aşamaları

Antalya Web Tasarım Web sitesi Adımları

- Alan Adı ( domain ) Seçimi

Antalya ' da Web sitesi yaptıracaklar için ilk öncelik , siteye bir isim belirlemektir.Bu konu başlı başına bir sektör ve uzmanlık olup diğer blog içeriklerimizde detaylı olarak anlatılmıştır.

Antalya ' da Web Tasarım seçimi

Alan adının belirlenmesinden sonra en önemli iş , yapılacak olan web sitesinin kişiliğine ve amacına uygun bir tasarım meydana getirilmesidir.Bu işin önemini anlamak için şöyle bir örnek verebiliriz.Çok mühim bir iş toplantısına pijamayla gitmek veya spor salonuna takım elbiseyle gitmek ne kadar uygunsuz bir tarz olurdu değil mi !

İşte web tasarım aşaması da sizin gitmek istediğiniz mecraya en uygun giysinin belirlenmesidir dersek yanlış olmaz sanırım.Antalya Web Tasarım ailesi olarak , müşterilerimizi dikkatle inceler ve size en uygun elbisenin oluşturulması için çaba gösteririz.Web sitesi yaptırmadan önce , lütfen hizmet alacağınız ekibin referans listesini inceleyiniz.Doğru amaçlara ulaşabilmek için doğru klavuz seçimi ilk şarttır.

Antalya ' da Web sitesinin içerik sayfaları

Müşterimizi iyi anladıktan sonra , en uygun içerik düzenlemesiyle anlaşılır ve kolay bir site hazırlamak için çabalarız.

Burada temel noktalar ; 

Ana Sayfa içerikleri

Hakkımızda içerikleri

Hizmetlerimiz içerikleri

Ürünlerimiz içerikleri

Referansların içerikleri

İletişim içerikleri gibi tüm dünyada kabul görmüş standartlar , sitenize uygun ve anlaşılır bir şekilde giydirilir.

İçeriklerin oluşturulması noktasında web sitesinin tasarım şablonu da çıkarılır. Taslak meydana getirilir ve bu taslak üzerinde gerekli tasarımlar , Fireworks -Photoshop – gibi web tasarım programları ile görsel medya içerikleri hazırlanır.

- Web Sitesinin Kodlanması

Antalya Web Tasarım ekibimiz , bu aşamada sitenin tüm arka plan ihtiyaçlarına uygun şekilde kodlamalarla çalışır. Web tasarımınızın admin paneline bağlanması gerçekleştirilir ,bu panel sayesinde hiç teknik bilgiye gerek duymadan basit bir şekile sitenize içerik ve medya araçlarını yükleye-çıkara bilirsiniz.

- Test Aşamalarımız

 Web sitenizin tasarım ve kodlama işlemlerinden sonra Antalya Web Tasarım ekibimizin test uzmanları devreye girer.Sitenin Mobil ve Tablet uyumu , kodlarda gerekli düzeltmeler , güvenlik testleri gibi tüm aşamalar dikkatlice test edilir.

- Arama Motoru Optimizasyonu Ve Antalya Seo

Arama motorları  optimizasyon işlemi ile sitenin arama motorlarında ve özellikle Google’da üst sıralarda çıkması için gerekli Seo optimizasyon işlemleri uygulanır.

Sektörünüze ve amaçlarınıza uygun olarak belirlenen anahtar kelimelerde yazılmış içeriklerle üst sıralara çıkmanız amaçlanır.

- Müşteriyle İletişim Ve onay aşaması

Antalya Web Tasarım yetkilileri , yukarıdaki tüm süreçlerde , müşteriyle temas halinde olup , istek ve eleştiriler doğrultusunda bir ürün ortaya çıkarmayı amaçlar.

- Web Sitesinin Yayına Açılması

Gerekli tüm hazırlık , emek ve kontrollerden sonra , onay vermenizle birlikte web siteniz yayına açılır.

Bizler Antalya Web Tasarım Ailesi olarak şuna koşulsuz olarak inanıyoruz ki , asıl iş sitenin yayına açılmasından sonra başlar.Web sitenizin hizmete girmesiyle birlikte , bizlerin de size hizmet süreci başlamış olup , desteğe ihtiyacınız olduğunda en kısa sürede yanınızda olmayı ve isteklerinize cevap verebilmeyi işimizin en önemli parçası , ticaret ahlakımızın en vazgeçilmez düsturu olarak kabul etmekteyiz.