• 0532 666 63 92
  • info@antalyawebajans.com

Web Tasarım Fiyatları Nedir

Web Tasarım Fiyatları Nedir

Antalya Web Tasarım fiyatları

Bu konumuzda da sizlere web tasarım fiyatları nasıl belirleniyor , web tasarım fiyatları neden bu kadar değişken , en ucuz web tasarımı nasıl yaptırabilirim gibi soruların cevabını vermeye çalışacağız.

Öncelikle bu konu ve bu soruyla ilgili arama motorlarında arama yaptığınızda, belki de sizi yoracak kadar fazla sonuç çıktığını göreceksiniz.Peki bu kadar arama sonucunun içinde doğru işi doğru firmalara nasıl yaptırabiliriz ?

Hemen burada sizlere şunu sormamız gerekiyor ;

Bu konuda  tek kriter Fiyat mıdır ?

Elbette bu soruya hayır cevabı verdiğinizi biliyoruz.İnsanın yapısı gereği alışverişte her zaman en uygun fiyata satın alma eğilimi gösterdiği bir gerçektir fakat fiyatla birlikte dikkat ettikleri başka kriterler de vardır. Web tasarım ve internet sitesi kurma konusunda da uygun fiyata ucuz web sitesi yaptırmak istediğimiz gibi başka koşulları da göz önüne alırız.

Web sitesi-web tasarım yaptırmak isteyenlerin önceliklerini kısaca sıralamak gerekirse

- Uygun fiyata internet sitesi sahibi olmak

- Web sitesinin amacına uygun hizmet etmesi

- İnternet sitesinin son teknolojiyle hazırlanması

- Cep telefonu ve tabletler için de kullanılabilirliği (Responsive Tasarım)

- Yönetici Paneli olması

- Kullanılabilir ve kolay olması

- Web sitesi yaptıracağımız firmanın kurumsal ve devamlı bir firma olması

- İş yaptıracağımız web tasarım firmasının bu konudaki referansları

- Herhangi bir sorun yaşadığımızda veya taleplerimizde güçlü bir iletişim ve destek sağlanması

- İşin sonunda sürprizlerle karşılaşmayacağımız bir iş anlaşmasının belirgin ve anlaşılabilir bir şekilde imzalanması

- Seo uyumlu olması

Antalya Web Tasarım Firmaları Fiyatları ?

Bu saydığımız kriterlere eklenecek daha pek çok madde sıralanabilir ama genel olarak müşteri beklentileri bunlardır.

Peki bunları sağlayacak firmaları nasıl tespit edebilirim ?

Bu kadar Web tasarım ajansı arasında bu hizmetleri alabileceğiniz firmayı seçmek biraz zor olacaktır. Fakat başarılı bir işe imza atılırsa siz de başarınıza başarı katacaksınız.

Web tasarım konusunda ihtiyacınız olandan daha azını veya ihtiyacınız olandan daha fazlasını yaparak size ekonomik zararlar verebilecek web tasarım firmalarından uzak durup, size en uygun olanı kısa sürede verebilecek web tasarım firmalarını tercih etmeniz her zaman faydanıza olacaktır.Takdir edersiniz ki kurumsal bir internet sitesinin teslim edilmesi bir haftadan daha kısa sürer.Bu iş için üç ay bekleyen mağdur müşterilerle karşılaştığımızı ve bu işi bu kadar kısa sürede teslim edince şaşırdıklarını bilmenizi isteriz.

Bu bağlamda web tasarım firmalarının size ucuz projeyi değil kaliteli projeyi sunması daha önemlidir. Dilediğiniz taktirde internette onlarca ucuz web tasarım firması bulabilirsiniz ancak yapılan işlerin sizleri ne kadar memnun edeceğini bilemezsiniz.

ANTALYA WEB TASARIM FİYATLARI NEYE GÖRE BELİRLENİYOR ?

Web tasarım fiyatları, web tasarım firmalarının belirlediği kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli bir web tasarım hizmeti almak için web ajanslarda aradığınız ilk özelliğin ekonomik tasarımlar yapıyor olması yerine sizi memnun etmesi gerektiğini tekrar hatırlattıktan sonra kriterleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

Öncelikle, Web tasarım fiyatları arasındaki farkın sebeplerinden biri programlama dilleridir. En çok kullanılan diller HTML, PHP; ASP; NET; C++, C# ve Coldfusion’dır.

Web sitesinde kullanılan temanın hazırlanmasında  grafiklerin firmanıza özgü ve kurumsal kimliğinizi yansıtan özgün bir tasarım olup olmadığı da bir diğer fiyat kriterdir.

web sitesinin yönetim paneli ve sayfa sayısı da fiyatı etkileyen bir unsurdur.

Sitenize ve firmanıza özel olarak yapılan banner ve reklam kampanyası da tasarım fiyatlarına etki eder.

Adwords reklamcılığından yararlanılacak ise ücretler sektörünüze göre farklılık gösterecektir.

Hedef kitleniz, pazarınız ve ürünleriniz de ücretleri etkiler.

Antalya Seo Uzmanı

SEO konusunda özel danışmanlık hizmeti veya içerik desteği de ekstra hizmetlere girer.

Etrafınızda bu kadar çok web tasarımcı ve web tasarım ajansı varken, sizin için doğru olanın hangisi olduğuna karar vermek zor olabilir. İstediğiniz sonucu vermeyecekse tasarım fiyat tekliflerinden, en ucuzu yerine en pahalısını tercih etmenin sizin için hiçbir önemi yoktur.

Bu işi ucuza yaptığını söyleyen ve kurumsal geçmişi olmayan web tasarımcılar size yapacakları web sitesini çok da önemsemeyecektir. Bu nedenle rakiplerinizi geride bırakacak stratejik adımlar atmanız zorlaşacaktır. Sadece iyi görünüme sahip bir siteye sahip olmak da , başarı elde etmek için yeterli değildir. Kullanımı ve erişimi kolay, kullanıcı dostu, dikkat çekici bir internet sitesi daha güven verici olacaktır.

Makalemizi istediğiniz sorulara cevap verebildiyse, ve sizler en uygun fiyata en iyi web sitesini yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Antalya web tasarım ekibi olarak yaptığımız tüm tasarım işlerinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve destek garantisiyle bu hizmete talip olduğumuzu belirtmekten mutluluk duyuyoruz.